KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 8023072

nr 802 3072

Gravyr

1700-tal, 22x16

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 januari 2013
kl 19:43:21